Staň se součástí Generace symbiocén!

Bereme tě, pokud:

  • je ti 17-23 let.*
  • se závažeš zúčastnit se zhruba jednou za měsíc a půl 4–5denního setkání v daných termínech od začátku do konce (celkem 6 setkání na různých místech ČR – bude potřeba cestovat ve středu/čtvrtky a neděle odpoledne).
  • máš přečtený tento web a jsi v souladu s naším způsobem vzdělávání.
  • máš odvahu nechat se podpořit, ale i přijmout odpovědnost za vlastní učení spolu se skupinou dalších 17 lidí.
  • vyplníš co nejdříve přihlášku… a dáš si na ní záležet. 🙂
  • nám včas pošleš nevratný registrační poplatek ve výši 500 Kč.

Kapacita programu je 18 lidí. Z přihlášených vybíráme tak, aby se vytvořila dostatečně pestrá skupina umožňující vrstevnické učení.

*  Pokud ti není mezi 17 a 23 lety, a přesto se chceš přihlásit, kontaktuj nás prosím nejdřív se svou žádostí a odůvodněním a domluvíme se na tom, co je možné.

Kolik to stojí?

Naším cílem je, aby se programu mohli zúčastnit opravdu všichni, pro které má smysl – nezávisle na jejich finančních možnostech. Registrační poplatek 500 Kč však pokládáme za základní vyjádření závazku účastnit se ročního programu (proto je poplatek nevratný). Vedle něj budeš mít možnost přidat dar, což nastavíme společně na prvním setkání. Výše daru bude odrážet tvé osobní možnosti finančně přispět. 

Přihlašování do aktuálního ročníku (2023/24) je již uzavřeno. Přihlášky do dalšího ročníku otevřeme na přelomu roku 2024/2025. Máš-li zájem o účast v budoucnu, čekej na otevření přihlášky, nebo nám na sebe nech email (dole v patičce).

generace symbiocen

Generaci symbiocén tvoří lidé z NaZemi. Posláním NaZemi je usilovat o zajištění spokojeného, důstojného a udržitelného života všech na Zemi skrze podporu spravedlivého rozdělení zdrojů a moci, vzájemného porozuměnía rozvíjení představivosti rozličných způsobů nahlížení na svět.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Spolufinancováno Evropskou unií. Vyjádřené názory a stanoviska jsou však pouze názory a stanoviska autorů a nemusí nutně odrážet názory a stanoviska Evropské unie nebo Evropské výkonné agentury pro vzdělávání a kulturu. Evropská unie ani orgán poskytující grant za ně nemohou nést odpovědnost.

Co se u nás děje?

Subscription Form (#4)

Kontaktuj nás

Co se u nás děje?

Subscription Form (#4)

Kontaktuj nás